KONST / Litografier / Litografimappar 14408326
nr 1440 8326
Litografimappar
5 st. Signerade, Vallribera, Hans Grosch & Dirk Farklas, oramade lösa blad, bladets mått: 40x30 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:28:19
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)